stěhování levně Praha

Stěhování levně Praha

Proč my?

 • Zdarma pojištění vašich věcí během přepravy.
 • Zdarma prohlídka našim pracovníkem
 • Ve svátky a víkendy stěhujeme bez příplatků
 • Zapůjčení stěhovacích krabic a obalového materiálu.
 • Vozový park skládající se od menších dodávek po větší skříňové.

Doporučujeme:

 • Zajistit parkovací místo pro vozidlo v místě nakládky i vykládky.
 • Je dobré všechny křehké předměty včetně skla, porcelánu zabalit do papíru a bublinkové fólie.
 • V případě, že nemáte obalovací materiál, můžeme dodat.

 

 

Nepůjčujeme jen dodávky, ale nabízíme i stěhování. Levné stěhování! Levné stěhování Praha je náše motto, které je úzce spojeno s naší firmou, protože rádi překvapujeme naše zákazníky, naši konkurenci i sebe! Mnoho lidí říká, že levné stěhování v Praze a okolí prostě neexistuje. ˇže jsou to jen fráze. U nás je opak pravdou. Jak je to možné? Pokud je nízká cena, je nízká i kvalita ... nic takového, u nás určitě ne! Naše firma kombinuje levné stěhování s půjčovnou dodávek a nachází zlatou střední cestu mezi kvalitou, profesionálním servisem a mnohaletými zkušenostmi.

Slavnostně prohlašujeme, že naše nabídka zahrnuje konkurenceschopné ceny, které přitahují jen skvělé zákazníky!

Doporučení nemusíte hledat daleko, stačí se podívat do sekce „napsali nám“, kde sdílíme naši spolupráci, a to jak se soukromými osobami, tak s firmami. Zkuste levné stěhování Praha s námi, stačí tak málo. Zavolat a výše služby stanovíme během telefonického rozhovoru. Nebo nám napište, obratem odepíšeme i s orientační cenou.

 

Levné stěhování Praha levně

To, co nás odlišuje od ostatních společností, je skutečnost, že operujeme především s klientem. To znamená, že jsme otevření vašim návrhům. Nasloucháme vašim podnětům, diskutujeme o různých řešeních, která nás vedou ke správným kompromisům. Zní to skvěle, že? Naše nabídka levného stěhování Praha a okolí nespočívá pouze v atraktivních cenách, ale také v jednoduchých a transparentních pravidlech spolupráce. Neskrýváme žádné ozdoby a drobné potisky, protože nám záleží na vaší spokojenosti a neocenitelném čase, který hraje v současném uspěchaném světě nesmírně důležitou roli.

Levné stěhovací služby Praha – to je fráze, která se často objevuje ve virtuálním vyhledávači. Další otázka zní – jak se rychle a efektivně se pohybovat v Praze? Tento typ otázek se mezi uživateli objevuje velmi často. Vyvolané pochybnosti, jak ve virtuálním, tak v reálném světě, nás stále častěji nutí k expresní reakci. Bez ohledu na to, zda se chcete přestěhovat z bytu do domu, z malého prostoru do kanceláře, z velké haly do vícepatrové budovy, musíte vědět jedno – kolik máte zavazadel.

Levné stěhování Praha – Taxi

Jako profesionální a sehraná skupina nabízíme také služby zavazadlového taxi. Praha je naše známá a oblíbená oblast dopravy. Rychle a efektivně přepravíme nábytek, nadrozměrné předměty, RTV a domácí spotřebiče, reklamní stojany nebo specializovanou techniku ​​včetně přístrojů a dalších těžkých věcí. Naše firma garantuje, že veškerá přeprava probíhá pod bedlivým dohledem profesionálů. Naše stěhovací společnost působí již mnoho let s velkým nasazením a vášní. Každý den po ranní kávě přijdeme do kanceláře, zkontrolujeme kalendář a spustíme akci s názvem " Levné stěhování Praha ". To, co si společně s klienty naplánujeme, dopravíme rádi každý den. Od domácích spotřebičů a elektroniky, přes choulostivá zařízení – počítače nebo servery, až po nový nábytek, kancelářské vybavení a stavební materiály.

Rádi bychom upozornili, že se zaměřujeme na kvalitu, nikoli na počet stěhování.

Působíme komplexně – přeprava nábytku není jedinou nabídkou, se kterou za vámi dnes přicházíme. Stěhovací služby poskytujeme komplexně. Na přání můžeme všechny položky i zabalit, abyste měli jistotu, že se během přepravy nic nepoškodí.

Stěhování levně do všech koutů

Praha, celá země, zahraniční stěhovací služby poskytujeme nejen v Praze a jejích jednotlivých čtvrtích, ale i ve vnitrostátní a zahraniční dopravě! Znamená to jediné – všechny vaše věci dopravíme do nejvzdálenějších koutů Česka, ale Evropy.

Stěhování na vlastní pěst – lepší než naše levné stěhování Praha?

Pozor na samotný fakt nošení věcí na tzv. "několikrát". Do osobního auta se většinou nevejdou počítače, stoly, velké skříně nebo tucet kufrů. Doprava se ukazuje jako únavná činnost, která vás připravuje nejen o drahocenný čas, ale také o peníze – zjistěte, kolik musíte utratit za palivo, abyste uskutečnili několik cest z bodu A do cílového bodu. Hodně, že?

Brzy vás ale napadne další „výnosné“ řešení – půjčím si od kamarádů větší auto. Větší, myslím co? Zvládnete tam všechno zabalit a převézt na jeden zátah? Ukáže se tento typ levné taxislužby pro zavazadla jako skutečně levný? A co dostatečné zabezpečení? I ve větším autě, půjčeném od kamaráda, postrádá patřičné pásy, pozice, nářadí a funkcionality, kterými disponuje profesionální a správně vybavený zavazadlový prostor.

Pamatujte také na samotnou skutečnost pořádání tohoto typu podniku. Kolego, vždycky může něco vypadnout a auto se v dané situaci ukáže jako nezbytné – a co potom děláte? Voláte přepravní služby, za které platíte více peněz. V důsledku výše nastíněných faktorů zaplatíte dvakrát nebo dokonce třikrát více.

Zavolejte nám a nemusíte nic řešit a vyjde Vás to levněji, než kdybyste stěhovali sami, či u jiné konkurenční firmy.

 

 

Nezávazná poptávka

 1.  
 2. Zvolte typ stěhování*
  Neplatný vstup
 3. Termín stěhování*
  Neplatný vstup
 4. Odkud*
  Neplatný vstup
 5. Kam*
  Neplatný vstup
 6. Zpráva
  Neplatný Vstup
 7. Jméno a příjmení*
  Neplatný Vstup
 8. Telefon*
  Invalid Input
 9. E-mail*
  Neplatný Vstup
 10. Příloha
  Invalid Input
 11. *
  Neplatný vstup

Ceník Stěhování

1 Pracovník
po Praze   890,- / hod.
 mimo Prahu  17,- / km
2 Pracovníci
po Praze  990,- / hod.
mimo Prahu  19,- / km
3 Pracovníci
po Praze  1090,- / hod.
mimo Prahu  19,- / km
Obalový materiál
Bublinková fólie 10 kč/1m
Stretch fólie 300 kč/ 1 ks

Minimální cena za zakázku 2500,- Kč

stehovani