Přeprava osob levně

Přeprava osob Praha

Nabídka služeb

 • taxi Praha
 • přeprava osob na letiště, či naopak
 • individuální přeprava osob po celé ČR, ale i do zahraničí
 • jedno i vícedenní výlety
 • pronájmy vozu s řidičem anebo možnost pronájmu řidiče pro Váš vůz
 • rychlá přeprava kusových zásilek

Vozidla pro přepravu osob

 • nový model Škoda Superb

 

Přeprava osob

Při výběru vlastního auta jako dopravního prostředku musíte počítat s tím, že uvíznete v zácpě, nemůžete pít alkohol, a kde pak najdete místo na parkování? A neodcizí vám tam někdo vůz? Vlakem, autobusem? Autobusy a vlaky neposkytují soukromí, pohodlí a musíte přestupovat nebo cestovat z nádraží do cíle. Pokud se rozhodnete pro naši přepravu osob Praha můžete si být jisti, že cesta bude pohodlná, příjemná, rychlá a nemusíte nic řešit.

 

Největší výhodou profesionální společnosti, která se zabývá přepravou osob je doprava klienta přesně na místo určení. Během cesty se nemusíte starat o kontrolu zastávek nebo vzdálenosti do cíle a uschování zavazadel. Máme jednu z nejlepších nabídek osobní dopravy v Praze.

 

Naše vozidla jsou moderní, bezpečná a vybavená četnými vymoženostmi a splňují veškeré technické a zákonné požadavky. Naši zaměstnanci jsou vynikající řidiči s vysokou osobní kulturou, zkušení a dobře vybavení na silnici za všech podmínek.

 

Jsme vždy včas a často pracujeme v nestandardních časech. To vše děláme s ohledem na vaše pohodlí a spokojenost. Jsme otevřeni jakémukoli podnětu, a tak vám naši řidiči rádi vyjdou vstříc pravidelně, např. v rámci zastávky na jídlo apod. Měli jsme možnost spolupracovat s mnoha soukromými osobami i firmami. Tato spolupráce byla vždy plodná!

 

Zároveň Vás ujišťujeme, že se zaměřujeme nejen na plnou profesionalitu, spolehlivost a zákaznický komfort, ale také dostupné, vždy přizpůsobené povaze zájezdu, ceny za přepravu osob. Jsme otevřeni k trvalé spolupráci.

 

Pokud máte nějaké dotazy nebo vám něco není jasné, kontaktujte naši kancelář. Rádi poskytneme veškeré odpovědi a připravíme nabídku.

 

REZERVOVAT PŘEPRAVU

 1.  
 2. Zvolte typ přepravy*
  Neplatný vstup
 3. Termín vyzvednutí
  Neplatný vstup
 4. Čas
  Neplatný vstup
 5. Odkud*
  Neplatný vstup
 6. Kam*
  Neplatný vstup
 7. Zpráva
  Neplatný Vstup
 8. Jméno a příjmení*
  Neplatný Vstup
 9. Telefon*
  Invalid Input
 10. E-mail*
  Neplatný Vstup
 11. *
  Neplatný vstup

Ceník Přepravy osob

Po Praze
od 20 Kč Km
čekání 180 Kč / hod
Vnitrostátní
od 20 Kč/Km  -  dle domluvy
čekání  180 Kč/hod
Mezinárodní
od 20 Kč/Km  -  dle domluvy
čekání 180 Kč/hodina